Televisió

Programació

Dilluns, 30 novembre de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Megaminimals
Infantils
06.00
L'illa del far
Infantils
06.22
L'equip Spike
Infantils
06.48
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.39
Pat, el gos
Infantils
08.03
Comptem amb la Paula
Infantils
08.31
El Mic i els seus amics
Infantils
09.01
Kiwi
Infantils
09.27
BabyRiki
Infantils
09.37
Zoobabu
Infantils
09.47
The baby triplets
Infantils
09.53
Veterinaris
Documentals
10.00
Kukurota
Els maleïts
Altres
10.28
Bèsties
L'esparver cendrós
Documentals
10.56
Dinàmiks fet a casa
Com es provoca el vent?
Altres
11.24
Dinàmiks
La mongetera
Altres
11.32
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.01
Quin crac, l'Angelo!
Infantils
12.42
Les Sisters
Infantils
13.30
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Las cosas claras
Altres
13.00
Informativo territorial
Informatius
13.55
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Rotllets d'arròs
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
13.30
El xai Shaun
Infantils
14.16
El detectiu Conan
Infantils
15.05
Les tres bessones
Infantils
15.53
El xai Shaun
Infantils
16.40
Pingu
Infantils
17.00
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
Cua de sirena
Altres
18.13
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
18.21
Bob, el manetes
Infantils
18.30
El grill Apol·lo i les bestioles
Infantils
18.49
Pat, el gos
Infantils
19.13
Pat, el gos: el Caputxet
Infantils
19.34
Les Sisters
Infantils
19.36
Info K
Infantils
20.00
Els germans Kratt
Infantils
20.15
Espies de veritat
Infantils
21.00
Mike el magnífic
Infantils
21.46
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
13.55
Las cosas claras
Altres
14.10
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
15.55
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
18.15
El cazador
Altres
19.10
España directo
Altres
20.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
El foraster
Olivella
Altres
22.10
El foraster
Santa Pau
Altres
23.05
Quan arribin els marcians
Activisme, feines que cremen i Albert Triola
Altres
00.05
Més 324
Altres
00.30
Notícies 3/24
Informatius
02.05
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
60 minuts
Documentals
22.10
60 minuts
Documentals
23.45
Pel·lícula: Les armes del diable
Pel·lícules
00.40
Mèxic salvatge
Mons de muntanyes
Documentals
02.05
L'Amèrica Llatina salvatge
L'Amazònia: Una selva, molts mons
Documentals
02.55
El món des de l'aire
Documentals
03.45
Karakia
Nathalie, Bretanya/Elmira, Almati
Altres
04.40
Thalassa
El somni de l'arxiduc
Altres
05.15
L'illa del tresor
Oriol Bohigas
Altres
05.30
Videoclips
Altres
05.59
Telediario 2
Informatius
21.00
Pel·lícula: Millenium: lo que no te mata te hace m
Pel·lícules
22.10
Pel·lícula: Sin control (Derailed)
Pel·lícules
23.55
Pel·lícula: El templo
Pel·lícules
01.35
La noche en 24 horas
Informatius
03.00
Noticias 24 horas
Informatius
04.50