Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Rovelló
Infantils
06.00
Dinotrux
Infantils
06.52
Mike el magnífic
Infantils
07.18
Pat, el gos
Infantils
07.55
Comptem amb la Paula
Infantils
08.23
Elements MIC
Infantils
08.45
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
08.57
Wow! English Method
Infantils
09.30
Kiwi
Infantils
09.40
BabyRiki
Infantils
09.45
Zoobabu
Infantils
09.50
Wow! English Method
Infantils
09.52
La família Teixó-Guineu
Infantils
10.01
Espies de veritat
Infantils
10.25
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
11.10
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
11.57
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.25
Les Sisters
Infantils
12.50
Un drama total: la revenja de l'illa
Infantils
13.25
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Las cosas claras
Altres
12.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Tires de bacallà
Altres
15.35
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.30
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Un drama total: la revenja de l'illa
Infantils
13.25
La Pantera Rosa
Infantils
14.07
El xai Shaun
Infantils
14.35
El detectiu Conan
Infantils
15.00
Les tres bessones
Infantils
15.48
Bob, el manetes
Infantils
16.36
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
16.55
Wow! English Method
Infantils
17.17
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.55
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
18.09
Wow! English Method
Infantils
18.32
L'Alícia i en Lewis
Infantils
18.47
Pat, el gos
Infantils
19.10
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
19.38
Info K
Infantils
20.00
Una mà de contes
Infantils
20.19
Dracs: Cap a nous horitzons
Infantils
20.27
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.51
Les Sisters
Infantils
21.15
La Pantera Rosa
Infantils
21.39
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Las cosas claras
Altres
14.15
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.20
Dos vidas
Sèries
16.35
Servir y proteger
Sèries
17.25
Acacias 38
Sèries
18.15
El cazador
Altres
19.10
España directo
Altres
20.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Pel·lícula: Frederica Montseny, la dona que parla
Pel·lícules
22.05
X
Violència
Sèries
23.40
Quan arribin els marcians
Ni un pas enrrere
Altres
23.55
Més 324
Altres
00.30
Notícies 3/24
Informatius
02.05
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
X
Violència
Sèries
22.15
60 minuts
Documentals
22.35
60 minuts
Documentals
23.35
Lesbofòbia
Documentals
00.40
Programa sindical CC.OO.
Altres
01.10
X
Violència
Sèries
01.25
La història de Cuba lliure
De soviets i salvadors
Documentals
01.40
Els exploradors: el gran inventari del planeta
Tuamotu. L'arxipèlag absolut
Documentals
02.35
Lesbofòbia
Documentals
03.25
Km33
Mèxic entre amics
Documentals
03.55
El món des de l'aire
Un viatge aeri a través d'Escòcia. De Fort William al Vell de Hoy
Documentals
04.35
Xarxa natura
Riera de Merlès
Documentals
05.00
L'illa del tresor
Jorge Wagensberg
Altres
05.05
L'illa del tresor
Anna Veiga
Altres
05.30
Videoclips
Altres
05.55
Maestros de la costura
Altres
22.00
Pel·lícula: Una segunda oportunidad
Pel·lícules
01.00
La noche en 24 horas
Informatius
02.30
Noticias 24 horas
Informatius
04.30