Programació per franges

Tarda del Dissabte, 19 octubre de 2019
Gènere:
Selecciona: Tots, Cap
Franges:
Canals:
Selecciona: Tots, Cap
14.00
14.00
14.30
Protagonistes
Més
Informatius
Durada: 30'
14.00
14.30
Obrint plaça
Més
Altres
Durada: 30'
14.00
14.30
Flash moda
Més
Altres
Durada: 30'
14.00
14.50
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 50'
14.00
15.00
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 60'
14.00
14.23
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 23'
14.00
14.25
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 25'
14.05
15.00
Castle
Més
Sèries
Durada: 55'
14.10
14.56
Salve, rei Julien!
Més
Infantils
Durada: 46'
14.10
15.25
Tendido cero
Més
Informatius
Durada: 75'
14.10
14.21
Club Houdini
Infantils
Durada: 11'
14.21
14.40
Club Houdini
Infantils
Durada: 19'
14.23
14.45
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.25
14.50
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 25'
14.29
16.16
Pel·lícules
Durada: 107'
14.30
15.30
Notícies locals
Altres
Durada: 60'
14.30
15.40
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 70'
14.30
15.00
Corazón
Més
Altres
Durada: 30'
14.38
15.05
Zap 8/Interferencias
Més
Altres
Durada: 27'
14.40
15.45
Generación NBA
Esports
Durada: 65'
14.40
15.10
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
14.45
15.08
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 23'
14.45
16.00
El marcador
Més
Esports
Durada: 75'
14.50
15.00
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
14.50
15.40
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 50'
14.56
15.32
Oddbods
Més
Infantils
Durada: 36'
15.00
16.00
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.30
Noticias Cuatro deportes
Més
Esports
Durada: 30'
15.00
15.40
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
15.15
La Sexta deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.00
19.00
ATP 250 de Estocolmo
Més
Esports
Durada: 240'
15.00
16.00
La casa del fútbol
Esports
Durada: 60'
15.00
15.45
Castle
Més
Sèries
Durada: 45'
15.05
15.43
Zap 8/Interferencias
Més
Altres
Durada: 38'
15.08
15.30
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
15.10
17.40
Pel·lícula: Moll Flanders, el coraje de una mujer
Més
Pel·lícules
Durada: 150'
15.10
15.40
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
15.15
16.00
Esport club cap de setmana
Més
Esports
Durada: 45'
15.15
15.30
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.25
15.35
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 10'
15.30
16.00
Protagonistes
Més
Altres
Durada: 30'
15.30
15.45
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 15'
15.30
17.20
Pel·lícules
Durada: 110'
15.30
16.55
Pel·lícules
Durada: 85'
15.30
18.05
Pel·lícula: Juego de ladrones: El atraco perfecto
Més
Pel·lícules
Durada: 155'
15.32
16.38
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Més
Infantils
Durada: 66'
15.35
16.20
Saber y ganar fin de semana
Més
Altres
Durada: 45'
15.40
17.40
Pel·lícules
Durada: 120'
15.40
15.50
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
17.15
Pel·lícules
Durada: 95'
15.40
17.40
Pel·lícules
Durada: 120'
15.43
16.16
Barcelonautes
Més
Altres
Durada: 33'
15.45
15.55
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.45
18.05
Pel·lícules
Durada: 140'
15.45
16.45
Los otros
Més
Documentals
Durada: 60'
15.45
16.30
Mentes criminales
Més
Sèries
Durada: 45'
15.50
16.00
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.55
16.00
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
16.00
16.00
17.00
The Weekly Mag
Més
Altres
Durada: 60'
16.00
16.45
El show del futbol
Més
Altres
Durada: 45'
16.00
17.30
Sesión de tarde: La suerte de Bella
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
16.00
17.50
Multicine: Perseguidos
Més
Pel·lícules
Durada: 110'
16.00
21.00
Viva la vida
Més
Altres
Durada: 300'
16.00
16.30
The final is only the beginning
Altres
Durada: 30'
16.00
18.00
LaLiga Santander
Més
Esports
Durada: 120'
16.16
16.48
Dinamita
Més
Sèries
Durada: 32'
16.16
18.00
Pel·lícules
Durada: 104'
16.20
17.55
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 95'
16.30
16.55
El 9
Esports
Durada: 25'
16.30
17.25
Mentes criminales
Més
Sèries
Durada: 55'
16.38
17.13
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Més
Infantils
Durada: 35'
16.45
17.05
Roda de premsa
Més
Altres
Durada: 20'
16.45
16.55
eNow
Esports
Durada: 10'
16.48
17.17
Dinamita
Més
Sèries
Durada: 29'
16.55
17.00
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 5'
16.55
17.20
Històries
Més
Altres
Durada: 25'
16.55
17.55
Elegidos
Esports
Durada: 60'
17.00
17.19
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
17.00
21.00
The Closer
Més
Sèries
Durada: 240'
17.05
17.15
La segona vida de Pau Navarro
Més
Altres
Durada: 10'
17.13
17.57
L'inspector Gadget
Més
Infantils
Durada: 44'
17.15
17.25
Actius
Més
Altres
Durada: 10'
17.15
18.50
Pel·lícula: Doraemon y el imperio Maya
Més
Pel·lícules
Durada: 95'
17.17
20.26
Pel·lícules
Durada: 189'
17.19
17.31
Robocar Poli
Més
Infantils
Durada: 12'
17.20
18.55
Pel·lícules
Durada: 95'
17.20
17.30
Barça Clips
Esports
Durada: 10'
17.25
19.25
Lliga Segona Divisió B
Més
Esports
Durada: 120'
17.25
18.20
Mentes criminales
Més
Sèries
Durada: 55'
17.30
18.55
Pel·lícules
Durada: 85'
17.30
19.30
Lliga Segona Divisió B
Més
Esports
Durada: 120'
17.30
18.30
ITTF Women's World Cup
Més
Esports
Durada: 60'
17.31
17.44
Robocar Poli
Més
Infantils
Durada: 13'
17.40
19.25
Tarda de cine: Assassinats a Sarlat
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
17.40
20.05
Pel·lícules
Durada: 145'
17.40
19.38
Pel·lícules
Durada: 118'
17.44
17.57
¡YooHoo al rescate!
Més
Infantils
Durada: 13'
17.50
19.30
Multicine: La dama gris
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
17.55
18.25
¡Qué animal!
Més
Documentals
Durada: 30'
17.55
20.15
Liga Endesa
Més
Esports
Durada: 140'
17.57
18.42
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 45'
17.57
18.08
Ricky Zoom
Més
Infantils
Durada: 11'
18.00
18.00
20.30
Bàsquet en joc
Més
Altres
Durada: 150'
18.00
18.52
David Attenborough y el dragón marino
Documentals
Durada: 52'
18.00
18.30
La casa del fútbol
Esports
Durada: 30'
18.05
19.50
Home cinema: La arquera
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
18.05
19.55
Pel·lícules
Durada: 110'
18.08
18.14
Simon
Més
Infantils
Durada: 6'
18.14
18.20
Simon
Més
Infantils
Durada: 6'
18.20
18.25
Simon
Més
Infantils
Durada: 5'
18.20
19.15
Mentes criminales
Més
Sèries
Durada: 55'
18.25
19.25
Las rutas de...
Més
Documentals
Durada: 60'
18.25
18.44
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
18.30
19.40
English Open
Més
Esports
Durada: 70'
18.30
20.30
LaLiga Santander
Més
Esports
Durada: 120'
18.42
19.30
Oddbods
Més
Infantils
Durada: 48'
18.44
19.03
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
18.50
20.15
Pel·lícules
Durada: 85'
18.52
19.53
Florida paraíso animal
Documentals
Durada: 61'
18.55
21.00
Pel·lícules
Durada: 125'
18.55
20.00
Pel·lícules
Durada: 65'
19.00
19.15
Conexión Teledeporte
Esports
Durada: 15'
19.03
19.24
100 Cosas que hacer antes de ir al instituto
Més
Sèries
Durada: 21'
19.15
20.40
Skate America ISU Grand Prix of Figure Skating
Més
Esports
Durada: 85'
19.15
20.05
Mentes criminales
Més
Sèries
Durada: 50'
19.24
19.46
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
19.25
20.20
Atrapa'm si pots
Més
Altres
Durada: 55'
19.25
19.45
Esport club cap de setmana
Més
Esports
Durada: 20'
19.30
20.02
Manduka
Més
Altres
Durada: 32'
19.30
21.00
Multicine: Chicas peligrosas
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
19.30
20.25
Jugadors de llegenda
Més
Altres
Durada: 55'
19.38
19.50
Disney Mickey Mouse
Infantils
Durada: 12'
19.40
19.45
News
Esports
Durada: 5'
19.46
20.08
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
19.50
20.55
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 65'
19.50
20.20
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
19.53
20.56
Ni superhéroes ni princesas
Més
Altres
Durada: 63'
20.00
20.00
20.45
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 45'
20.05
21.00
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 55'
20.08
20.31
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 23'
20.15
20.25
eNow
Esports
Durada: 10'
20.15
20.40
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
20.20
21.00
Polònia
Més
Altres
Durada: 40'
20.20
20.50
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
20.25
20.30
Barça Clips
Esports
Durada: 5'
20.30
21.00
Caminant per Catalunya
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
21.00
The final is only the beginning
Altres
Durada: 30'
20.30
21.00
La casa del fútbol
Esports
Durada: 30'
20.31
20.53
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.40
21.00
Conexión Teledeporte
Esports
Durada: 20'
20.45
21.00
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'