Televisió

Programació

Dilluns, 11 novembre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
09.30
Ben trobats
Magazín amb Clara Tena
Altres
10.00
Notícies locals
Altres
12.00
Ben trobats
Magazín conduït per Clara Tena
Altres
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
06.30
Els matins
Altres
08.25
Planta baixa
Altres
11.50
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.44
Els germans Kratt
Infantils
07.10
Dino tren
Infantils
07.55
Mic
Infantils
09.00
Doraemon
Infantils
09.52
L'Òliba i companyia
Infantils
10.42
Les noves aventures de Geronimo Stilton
Infantils
11.16
Yakari
Infantils
11.39
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.02
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.03
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.30
El món a RAC1
Altres
07.00
Televenda
Altres
09.53
Informatiu 8tv
Informatius
13.00
Zap 8/Interferencias
Altres
13.26
Dinamita
Sèries
13.45
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Ben trobats
Magazín conduït per Clara Tena
Altres
13.00
Notícies locals
Altres
15.00
En joc
Altres
16.00
On tot comença
Altres
17.30
Castells en xarxa
Altres
18.00
Connecti.cat
Informatius
19.00
Notícies locals
Informatius
20.00
Connecti.cat
Altres
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Filet de porc amb salsa d'avellanes
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
16.00
Tot es mou
Altres
16.40
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.03
Les Sisters
Infantils
14.08
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
14.55
Comptem amb la Paula
Infantils
15.41
Les tres bessones
Infantils
16.13
El Mic i els seus amics
Infantils
17.04
Oddbods
Infantils
17.30
Els bons ossos bruns: Un bosc de bojos
Infantils
17.46
Els germans Kratt
Infantils
18.23
Info K
Infantils
19.30
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
20.20
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.24
El gran dictat
Altres
21.55
Dinamita
Sèries
13.45
Dinamita
Sèries
14.10
L'amo del poble
Palafurgell
Altres
14.35
Ventdelplà
Sèries
14.59
Pel·lícula: Matar a un hombre
Pel·lícules
15.57
Pel·lícula: Indios (No lucharé nunca más)
Pel·lícules
17.23
Caçadors de bolets
Altres
19.17
Caçadors de bolets
Altres
19.45
Lo Cartanyà
Hollywood
Sèries
20.15
Plats bruts
Tinc un cacao
Sèries
20.58
Plats bruts
Tinc remordiments
Sèries
21.28
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Notícies locals
Altres
22.00
Notícies locals
Informatius
22.30
El foraster
Gisclareny
Altres
22.00
Més 324
Altres
22.55
Notícies 3/24
Informatius
00.45
Gran reserva
Xou: Set de nit
Altres
01.30
Ritmes a l'estudi
Altres
02.50
Blues a l'estudi
Altres
03.50
Jazz a l'estudi
Altres
04.50
Videoclips catalans
Altres
05.50
El gran dictat
Altres
21.55
Trinxeres
La retirada republicana: De Barcelona a Argelers
Documentals
22.10
60 minuts: Catfish
Pel·lícules
23.05
60 minuts
Documentals
00.30
Trinxeres
La retirada republicana: De Barcelona a Argelers
Documentals
01.15
Xoc d'anhels 1918-1939
Traïció
Documentals
02.05
La vida secreta dels llacs
El llac Shkodër, el tresor dels Balcans
Documentals
02.55
L'illa del tresor
Jose Antonio Labordeta
Altres
03.50
Thalassa
Altres
04.20
Tres estrelles
Músics
Sèries
04.35
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.05
Videoclips catalans
Altres
05.55
Pel·lícula: OSS 117, perdido en Río
Pel·lícules
22.00
Pel·lícula: Con las manos ensangrentadas
Pel·lícules
23.48
Televenda
Altres
01.28