Televisió

Programació

Dissabte, 12 octubre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Zona zàping
Altres
13.10
Obrint plaça
Buscant els límits
Altres
13.55
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.32
Kazoops!
Infantils
07.20
El Mic i els seus amics
Infantils
07.47
Kikoriki
Infantils
08.14
Els Dringuets
Infantils
08.36
Manduka
Llegums tunejats per compartir-Adrià Salas
Altres
09.00
Oddbods
Infantils
09.25
La família del Super3
Infantils
10.55
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
11.22
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.06
Els germans Kratt
Infantils
12.31
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.16
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.30
RAC1
Altres
07.00
Televenda
Altres
09.50
El Barça juga a 8tv
Esports
13.00
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Día de la Fiesta Nacional
Altres
10.40
Audiencia abierta
Informatius
12.30
Españoles en el mundo
Osaka
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Obrint plaça
Buscant els límits
Altres
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Anna i el rei
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: La joia de la família
Pel·lícules
18.10
Atrapa'm si pots
Especial Let the Peoples Sing
Altres
20.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Preguntes freqüents
Altres
21.55
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.16
Salve, rei Julien!
Infantils
14.01
Oddbods
Infantils
14.47
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
15.30
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
16.35
L'inspector Gadget
Infantils
17.10
Els germans Kratt
Infantils
17.54
Oddbods
Infantils
18.39
Manduka
Llegums tunejats per compartir-Adrià Salas
Altres
19.30
Oddbods
Infantils
19.55
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.00
Pel·lícula: El majordom
Pel·lícules
21.55
El Barça juga a 8tv
Esports
13.00
Zap 8/Interferencias
Altres
14.48
Zap 8/Interferencias
Altres
15.26
Barcelonautes
Altres
15.45
Pel·lícula: Lo que queda en el desván
Pel·lícules
16.19
Pel·lícula: Zen
Pel·lícules
20.26
Flash moda
Altres
14.00
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: Blancanieves. Mirror, Mirror
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Miss Sinclair
Pel·lícules
17.35
Cine de barrio: Nobleza baturra
Pel·lícules
18.55
UEFA Euro 2020
Esports
20.35
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Notícies 3/24
Informatius
01.30
Ritmes a l'aula
Altres
03.00
Cava de blues
Altres
03.30
Fusió i swing a l'estudi
Altres
04.15
Jazz a l'estudi
Altres
05.00
Un poble francès
La java blava
Sèries
00.00
Programa sindical CC.OO.
Altres
01.35
Pel·lícula: Lone Star. L'estrella que va marcar el
Pel·lícules
01.50
Km33
Uapskushish, el petit núvol blanc
Documentals
02.50
L'illa del tresor
Esther Tusquets
Altres
03.30
Karakia
Iwona, cartografia emocional + Te, mansaf i ruta de la seda
Altres
03.55
Xarxa natura
Catllaràs
Documentals
04.45
Xarxa natura
Aiguabarreig
Documentals
04.50
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
04.55
Videoclips catalans
Altres
05.45
Pel·lícula: Zen
Pel·lícules
20.26
Pel·lícula: Luces de la ciudad
Pel·lícules
22.15
Pel·lícula: Amateur
Pel·lícules
23.52
Televenda
Altres
01.45
UEFA Euro 2020
Esports
20.35
Vaya Crack
Altres
22.30
Pel·lícula: American Honey
Pel·lícules
00.00
Noticias 24 horas
Informatius
02.35