Televisió

Programació

Dissabte, 14 setembre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
10.30
Teló de fons
Tàrrega dels joves
Altres
11.00
Notícies locals
Altres
11.30
Torna-la a tocar, Sam
Altres
12.30
Notícies locals
Altres
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Manual de supervivència
Un país de por
Altres
12.25
Zona zàping
Altres
13.15
Obrint plaça
L'assaig
Altres
13.55
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.32
La roca dels Frarets
Infantils
07.20
El Mic i els seus amics
Infantils
07.48
Kikoriki
Infantils
08.14
Els Dringuets
Infantils
08.36
Manduka
Ous farcits Manduka style-Òscar Dalmau
Altres
09.00
Oddbods
Infantils
09.25
La família del Super3
Infantils
11.06
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
11.33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.15
Els germans Kratt
Infantils
12.40
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.25
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.29
RAC1
Altres
07.01
Televenda
Altres
09.49
El Barça juga a 8tv
Esports
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
On tot comença
Informatius
14.00
Notícies locals
Altres
14.30
Gaudeix la festa
Tronada a les Borges
Altres
15.30
Notícies locals
Altres
16.00
És Dansa 2019
Altres
17.00
Caminant per Catalunya
Altres
19.00
Notícies locals
Altres
19.30
Teló de fons
Tàrrega dels joves
Altres
20.30
Protagonistes
Altres
21.00
Notícies locals
Altres
21.30
Obrint plaça
L'assaig
Altres
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Ja t'enyoro
Pel·lícules
15.50
Tarda de cine: El regne del cel
Pel·lícules
17.45
Globus sonda
Miguel Torres-Vilafranca del Penedès
Altres
20.05
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.25
Salve, rei Julien!
Infantils
14.10
Oddbods
Infantils
14.55
Dracs: el regal de la fúria nocturna
Infantils
15.30
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
15.53
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
16.37
L'inspector Gadget
Infantils
17.11
Els germans Kratt
Infantils
17.55
Oddbods
Infantils
18.40
Manduka
Ous farcits Manduka style-Òscar Dalmau
Altres
19.30
Oddbods
Infantils
19.56
Pel·lícula: Retorn al futur III
Pel·lícules
20.08
Latituds
Les llavors de Berta Cáceres
Documentals
21.55
El Barça juga a 8tv
Esports
13.00
Zap 8/Interferencias
Altres
14.45
Zap 8/Interferencias
Altres
15.23
Barcelonautes
Altres
15.50
Pel·lícula: Lisboa
Pel·lícules
16.25
Pel·lícula: L'estigma del crim
Pel·lícules
18.04
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Setmana del llibre en català
Altres
22.00
Notícies locals
Altres
22.30
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Preguntes freqüents
Altres
22.05
Notícies 3/24
Informatius
01.30
Ritmes a l'aula
Altres
03.00
Cava de blues
Altres
03.30
Fusió i swing a l'estudi
Altres
04.15
Jazz a l'estudi
Altres
05.00
Latituds
Les llavors de Berta Cáceres
Documentals
21.55
Blog Europa
Altres
22.40
Un poble francès
Caos
Sèries
23.40
24 h Europe. The Next Generation
14:00-15:00
Documentals
01.20
Programa sindical CC.OO.
Altres
03.20
Latituds
Les llavors de Berta Cáceres
Documentals
03.35
Blog Europa
Altres
04.20
Karakia
Chisato (Hida, Japó)
Altres
05.20
Videoclips catalans
Altres
05.50
Pel·lícula: Su Majestad Mrs. Brown
Pel·lícules
22.00
Pel·lícula: Dark Age
Pel·lícules
00.04
Televenda
Altres
01.45