Televisió

Programació

Dissabte, 23 març de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
09.00
Judici a l'1-O
Reemissió.
Altres
09.30
Notícies 3/24
Informatius
06.00
No pot ser!
Amics a la carta
Altres
12.25
TV3xunTUB
Altres
13.20
Zona zàping
Altres
13.50
Les tres bessones bebès
Infantils
06.01
Papawa
Infantils
06.27
Glumpers Pack
Infantils
06.54
En Miku i la Fant
Infantils
07.06
Mölang
Infantils
07.47
Mic
Infantils
08.00
Kikoriki
Infantils
08.26
Wowzzy Baboom
Infantils
08.58
Pel·lícula: Shrek
Pel·lícules
09.26
La família del Super3
Infantils
10.47
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
11.14
Spirit, cavalcant en llibertat
Infantils
11.58
L'equip Spike
Infantils
12.42
Pat, el gos
Infantils
13.35
Bola de drac Z Kai
Infantils
13.56
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.30
RAC1
Altres
07.02
Televenda
Altres
09.44
El Barça juga a 8tv
Esports
12.55
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Judici a l'1-O
Reemissió.
Altres
09.30
Zona zàping
Altres
13.50
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Els tres mosqueters
Pel·lícules
15.50
Tarda de cine: Llicència per matar
Pel·lícules
17.45
Atrapa'm si pots
Altres
20.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Preguntes freqüents
Altres
21.55
Bola de drac Z Kai
Infantils
13.56
Els pingüins de Madagascar
Infantils
14.40
El xai Shaun
Infantils
15.24
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
15.45
Spirit, cavalcant en llibertat
Infantils
17.38
Pel·lícula: Tom i Jerry: ràpids i peluts
Pel·lícules
18.22
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
19.32
Pel·lícula: Babe, el porquet valent
Pel·lícules
20.27
Quatre colors, quatre desitjos
El vermell
Documentals
21.55
El Barça juga a 8tv
Esports
12.55
Rumbo al inglés
Altres
14.29
Rumbo al inglés
Altres
14.54
Zap 8/Interferencias
Altres
15.27
Pel·lícula: Enemic íntim
Pel·lícules
15.57
Tatort: la inspectora Lindholm
Recuerdo fragmentado
Sèries
18.48
Tatort: la inspectora Lindholm
El último paciente
Sèries
20.34
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Notícies locals
Altres
22.30
Notícies 3/24
Informatius
01.30
Ritmes a l'aula
Altres
03.00
Cava de blues
Altres
03.30
Fusió i swing a l'estudi
Altres
04.15
Jazz a l'estudi
Altres
05.00
Quatre colors, quatre desitjos
El vermell
Documentals
21.55
El documental
Documentals
22.45
Dins el cos humà
Com sobreviviu
Documentals
23.45
Quatre colors, quatre desitjos
El vermell
Documentals
00.30
Cristina de Suècia: Una reina lliure
Documentals
01.20
Pel·lícula: Tempesta als Andes
Pel·lícules
02.50
Pel·lícula: La granja del pas
Pel·lícules
03.45
Nens de la ruta de la seda
La febre dels cavalls
Documentals
05.05
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola del Qiang
Documentals
05.25
Videoclips catalans
Altres
05.50
Tatort: la inspectora Lindholm
El último paciente
Sèries
20.34
Inside Men
Sèries
22.10
Inside Men
Sèries
23.10
Inside Men
Sèries
00.07
Inside Men
Sèries
01.02
Televenda
Altres
01.59