Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
08.30
L'entrevista
Amb Mònica Hernández
Informatius
09.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Igor Llongueres
Informatius
10.00
Notícies locals
Altres
11.30
L'entrevista
Amb Mónica Hernández
Altres
12.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduit per Igor Llongueres
Altres
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Els matins
Altres
08.00
Notícies 3/24
Informatius
11.00
La vaca Connie
Infantils
06.01
Dinotrux
Infantils
06.34
Zoom, el dofí blanc
Infantils
07.19
Les tres bessones
Infantils
07.44
El Mic i els seus amics
Infantils
08.30
Salve, rei Julien!
Infantils
08.55
Els germans Kratt
Infantils
09.45
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
10.30
Lucky Fred
Infantils
11.15
Bola de drac Z
Infantils
11.52
Els pingüins de Madagascar
Infantils
12.35
Shin Chan
Infantils
13.23
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.31
El món a RAC1
Altres
07.02
Televenda
Altres
09.44
Invasión jurásica
Sèries
12.54
Invasión jurásica
Sèries
13.58
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduit per Igor Llongueres
Altres
13.00
Notícies locals
Informatius
14.30
De Tee a Green
Informatius
15.30
Catalunya Segle XXI
Altres
16.00
Notícies locals
Altres
16.30
L'hora d'anglès (English Hour)
Informatius
17.00
Notícies locals
Altres
18.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Igor Llongueres
Informatius
19.00
Notícies locals
Informatius
20.30
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Igor Llongueres
Altres
21.30
Telenotícies comarques
Informatius
14.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Tataki de síndria
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Shin Chan
Infantils
13.23
El detectiu Conan
Infantils
14.12
Pat, el gos
Infantils
15.00
Salve, rei Julien!
Infantils
15.35
Doraemon
Infantils
16.22
El Zack i el Quack
Infantils
17.08
El Mic i els seus amics
Infantils
17.50
Dora, l'exploradora
Infantils
18.18
Dinàmiks
El xiulet d'aigua
Altres
19.05
Home: Aventures amb la Tip i l'Oh
Infantils
19.35
Tom & Jerry
Infantils
20.00
El detectiu Conan
Infantils
20.55
Com si fos ahir
Sèries
21.20
Invasión jurásica
Sèries
13.58
Arusummer
Altres
14.50
Crimen en el paraíso
Sèries
17.10
Crimen en el paraíso
Sèries
18.09
Allo, allo
Sèries
19.11
8 al dia
Altres
19.45
La nit a 8tv
Altres
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Igor Llongueres
Altres
21.30
Notícies locals
Informatius
23.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Polònia
This is Musicals
Altres
22.05
Rols de parella
Chenoa i Latre-Far de Vilanova i la Geltrú
Altres
22.45
Quan arribin els marcians
La família, la nostàlgia i les kellys
Altres
23.50
Gran reserva
Xou
Altres
00.35
Ritmes a l'aula
Altres
02.20
Cava de blues
Altres
02.50
Fusió i swing a l'estudi
Altres
03.35
Jazz a l'estudi
Altres
04.20
Jazz a l'estudi
Altres
05.20
Videoclips catalans
Altres
05.40
Quarts de nou
Un quadre rodó
Altres
22.00
Glops
Bevem pels ulls?
Altres
22.25
Viure als Pirineus
Documentals
22.49
Riu avall
Ter (I, II)
Documentals
23.41
Quarts de nou
Un quadre rodó
Altres
00.35
Glops
Bevem pels ulls?
Altres
01.00
Viure als Pirineus
Documentals
01.24
Riu avall
Ter (I, II)
Documentals
02.16
Quarts de nou
Un quadre rodó
Altres
03.10
Glops
Bevem pels ulls?
Altres
03.35
Viure als Pirineus
Documentals
03.59
Riu avall
Ter (I, II)
Documentals
04.51
Videoclips catalans
Altres
05.45
La nit a 8tv
Altres
21.00
Pel·lícula: Beautiful Joe
Pel·lícules
22.40
La nit a 8tv
Altres
00.29
Clips
Altres
02.09