Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Jet lag
Neteja
Sèries
10.10
Viatges insòlits
Corea del Nord
Documentals
11.10
Atrapa'm si pots
Altres
12.00
Atrapa'm si pots
Altres
12.55
Tork
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.08
Pirata i Capitano
Infantils
06.59
Les investigacions de la Mirette
Infantils
07.32
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.54
Pingu
Infantils
08.29
El Mic i els seus amics
Infantils
09.00
BabyRiki
Infantils
09.26
Counting with Paula
Infantils
09.31
BabyRiki
Infantils
09.41
Els germans Kratt
Infantils
09.52
Els Mini Ninges
Infantils
10.14
Mike el magnífic
Infantils
10.58
Espies de veritat
Infantils
11.20
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
12.04
L'inspector Gadget
Infantils
12.16
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.00
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
La mañana
Altres
10.00
Cocina al punto con Peña y Tamara
El caviar de Riofrío
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
14.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
El Paradís de les Senyores
La setmana de San Remigio
Sèries
15.50
Vera
La mort d'un pare de família
Sèries
17.00
Shakespeare i Hathaway: investigadors privats
Surt, perseguit per un os
Sèries
18.35
No tenim vergonya
Altres
19.25
TV3xunTUB
Paula Alós
Altres
19.40
Hudson i Rex
Justícia cega
Sèries
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
14.00
El detectiu Conan
Infantils
14.56
El xai Shaun
Infantils
15.42
Les tres bessones
Infantils
16.07
Pingu
Infantils
16.58
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
Bob, el manetes
Infantils
18.15
El xai Shaun
Infantils
19.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Mike el magnífic
Infantils
20.35
Dinàmiks
La família de dinos
Altres
21.04
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.31
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Bloqueados por el muro
Altres
14.10
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
El cazador
Altres
18.45
España directo
Altres
19.35
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
L'altra mirada
La primera i última paraula
Sèries
22.05
Annika Bengtzon
Prime time
Sèries
00.40
Notícies 3/24
Informatius
02.15
El gran dictat
Altres
21.55
Sputnik, òrbita 90
Documentals
22.10
CURTCIRCUIT Taller
Altres
23.08
Heavies tendres
Sèries
23.40
Sputnik, òrbita 90
Documentals
00.23
CURTCIRCUIT Taller
Altres
01.18
Heavies tendres
Sèries
01.48
Els habitants de la fi del món
Documentals
02.29
El convidat
Francesc Granja
Altres
03.57
Karakia
Karin, Steiermark
Altres
04.42
Xarxa natura
Documentals
05.17
Xarxa natura
Documentals
05.22
L'illa del tresor
José Agustín Goytisolo
Altres
05.27
Videoclips
Altres
05.53
Telediario 2
Informatius
21.00
Typical Spanish
Altres
22.05
Viaje al centro de la tele
Altres
00.25
Noticias 24 horas
Informatius
02.25